Cover Image

Enderistan'da E-Posta Onayı Dönemi Başladı!

Eylül 3, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Enderistan tüm kapılarını oyunculara açmıştı, bu oyuncular herhangi bir E-Posta adresiyle üye olabiliyor ve oyuna devam edebiliyordu. Fakat bu durum Enderistan Yüksek Otoritesinin onayladığı bir durum değildi. Yine de kullanıcılarının özgür olmasını isteyen Enderistan onlara E-posta adreslerini onaylama yada onaylamama hakkını bir süreliğine tanıyacak.

Ancak kullanıcıların kendi güvenlikleri ve 300NP ödülü ayrıca onaylı oyuncu ikonu için üyeliklerini onaylamaları, gelecek güncellemede gelecek olan şifre sıfırlama sistemi için şimdiden yerlerini ayırtmaları şiddetle önerilir.

Devamını oku


Cover Image

700 ve 1000 Pixel Pencere Boyutu

Eylül 1, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Enderistan'ın küçük pencere(700) tasarımı her ne kadar varsayılan olarak ayarlı olsa da, kullanıcılar tarafından yapılan geri dönütler sonucu, Enderistan'a 1000'lik geniş tasarım modu eklendi.

Devamını oku


Cover Image

Enderistan: 0.1.0.2 Sürüm Güncellemesi

Eylül 1, 2019 - Okuma süresi: ~1 dakika

Enderistan, resmi olarak 0.1.0.2 sürümüne güncellenmiştir.

Bu güncellemede yapılan değişiklikler:


Cover Image

Yeni Karakter: MOH

Eylül 1, 2019 - Okuma süresi: 5 dakika

MOH ırkı 03/09/2019 tarihinde re-skin edilmiştir.
Karakter tasarımı Enderistan'a aittir.

Mohlar Geri Döndü!

Enderistanın sessiz sakin yıllarında, henüz Enderya ve onu güce kavuşturacak taşın izleri yokken, halkın bilge sınıfının en üstünü Mohlar, Enderistan'ın kudretli bilginlerinin en güçlüleriydi.

Yıllar geçmeye dursun Enderya gücünü ve iktidarını ilan etti.

Devamını oku


Enderistan Blog

Bu web sitesi, Enderistan geliştirici ekibi tarafından hazırlanmış olup, Enderistan hakkında son haber, güncelleme, yenilik ve tanıtımları içermek amacıyla paylaşıma sunulmuştur.