Cover Image

Enderistan'da E-Posta Onayı Dönemi Başladı!

Eylül 3, 2019 - Okuma süresi: 3 dakika

Enderistan tüm kapılarını oyunculara açmıştı, bu oyuncular herhangi bir E-Posta adresiyle üye olabiliyor ve oyuna devam edebiliyordu. Fakat bu durum Enderistan Yüksek Otoritesinin onayladığı bir durum değildi. Yine de kullanıcılarının özgür olmasını isteyen Enderistan onlara E-posta adreslerini onaylama yada onaylamama hakkını bir süreliğine tanıyacak.

Ancak kullanıcıların kendi güvenlikleri ve 300NP ödülü ayrıca onaylı oyuncu ikonu için üyeliklerini onaylamaları, gelecek güncellemede gelecek olan şifre sıfırlama sistemi için şimdiden yerlerini ayırtmaları şiddetle önerilir.

Oyuna yeni kayıt olanlar;

Kayıt işlemi tamamlandıktan sonra e-posta adreslerine gelen bağlantıya tıklayarak onay işlemini tamamlayabilirler.

Daha önceden üyeliği olanlar;

Oyun içerisinde Ender sayfasına girerek sayfanın sol alt köşesinde bulunan Onay E-postası Gönder yazısına tıklamaları yeterli.
Onay maili, üye oldukları mail adresine iletilecektir. Aynı şekilde maildeki bağlantıya tıklayarak e-posta adreslerini onaylayabilirler.

Ödüller

Enderistan yüksek otoritesi, adayların e-postalarını onaylamalarını teşvik amacıyla büyük bir ekonomik hamle yaparak, e-postasını onaylayan tüm adaylara:

  • 300NP
  • Onaylı Üye Icon'u

hediye ediyor.

Onaylı Üye İconu

Onaylı üye iconu olan kullanıcılar, oyun için sohbet üzerinde yazışırken, attıkları her mesajda, kullanıcı adlarının yanında küçük yeşil bir onay tikine sahip olurlar.

Enderistan Blog

Bu web sitesi, Enderistan geliştirici ekibi tarafından hazırlanmış olup, Enderistan hakkında son haber, güncelleme, yenilik ve tanıtımları içermek amacıyla paylaşıma sunulmuştur.